پروژه مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر

پروژه مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر

پروژه مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر

دسته: شبکه های کامپیوتری

بازدید: 3 بار

فرمت فایل: doc

حجم فایل: 95 کیلوبایت

تعداد صفحات فایل: 190

مدیریت و نگهداری شبكه به منابع IT عظیمی نیاز دارد جهت درك كامل اهمیت مدیریت شبكه باید تعدادی از وظایف اصلی مدیریت را بدانید  نصب و پیكربندی ایستگاههای كاری و سرورها  ارتقاء ایستگاههای كاری و سرورها  ارتقاء سیستم های عامل و برنامه های راه انداز  برنامه های كاربردی باید نصب شوند و ارتقاء یابند  وسایلی مانند هابها، سوئیچ ها و مسیریابها باید

قیمت فایل فقط 17,600 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

دوران ما را بدرستی عصر اطلاعات نامیده اند. در اندیشه ما، «فناوری اطلاعات» به مفهوم گردآوری، سازماندهی و پردازش داده های خام است بگونه ای كه از آن «معرفت» جدید تولید شود. ظهور شبكه های كامپیوتری در دهه هفتاد میلادی تمام اسباب و لوازم تولید معرفت و دانش را فراهم كرد و به آن شتابی انفجار گونه داد شاید به كار بردن واژه «انقلاب اطلاعاتی» برای این روند تولید دانش مناسبتر باشد.

شبكه كامپیوتری چیزی بیش از یك ابزار در خدمت تولید دانش نیست ولی همین ابزار كارهایی را كه ذهن بشر به جمع آوری داده آزمایش و نتیجه گیری نیاز دارد در كوتاهترین زمان ممكن محقق می شود.

دسترسی سریع و آسان به اطلاعات استفاده از قدرت پردازشی كامپیوترهای قوی و كارآمد ایجاد و بكارگیری تكنولوژی نوین ارتباطی برای تبادل اطلاعات و ایجاد نرم افزارهای هوشمند، به شكوفایی تمام شاخه های علوم مختلف انجامیده است.

در این پروژه به چگونگی مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتری پرداخته شده است....

قیمت فایل فقط 17,600 تومان

پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.

پرداخت و دانلود

برچسب ها : پروژه مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر , پروژه مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر , دانلود پروژه مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر , مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر , دانلود مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر , دانلود مقاله مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر , مقاله مدیریت و محافظت از شبكه های كامپیوتر , شبكه های كامپیوتری , مدیریت و نگهداری شبكه , تكنولوژی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر
محصولات پر فروش

دسته بندی محصولات

بخش همکاران
دسته بندی صفحات
دسته بندی اخبار
بلوک کد اختصاصی